Muzyka z reklamy Citroen – Lata 80 były lepsze

Zobacz reklamę marki Citroen z poszukiwaną piosenką

Z czym Wam się kojarzą lata osiemdziesiąte ? Choć trudno to sobie niektórym wyobrazić, z pewnością nie było wtedy Internetu, Facebooka czy Smartfonów z Androidem, nikt nawet nie myślał o tym, że wkrótce niemal wszyscy będą używali telefonów komórkowych. Podobne zmiany zaszły w dziedzinie motoryzacji, co łatwo można dostrzec po obejrzeniu reklamy. Samochody stały się szybsze, bezpieczniejsze, dużo ładniejsze, bardziej ekonomiczne i niezwykle zaawansowane technologicznie. Nasze życie ogromnie się zmieniło i rozwój naszej cywilizacji jest niezaprzeczalny. Ale mimo to Citroen twierdzi, że lata 80 były lepsze. Dlaczego ? Czy coś poszło nie tak ?
Nie, nie będziemy zdradzać fabuły tej dość zaskakującej i naprawdę pomysłowej reklamy marki Citroen, która w kreatywny i zabawny sposób ukazuje zmiany jakie zachodzą w naszym życiu. Jeśli jeszcze nie widzieliście, to właśnie teraz jest najlepsza pora aby poznać jej zakończenie. Takie reklamy uwielbiamy najbardziej :)
  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Citroen. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Trio natomiast jej tytuł to Da Da Da. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *