Muzyka z reklamy Bank BPH – Wielka Loteria

Zobacz reklamę marki Bank BPH z poszukiwaną piosenką

Reklama wielkiej loterii banku BPH, w której do wygrania tysiące nagród, w tym trzy o wartości 100 tys. złotych oraz 5000 po 100 zł., nic więc dziwnego, że w reklamie nie są potrzebne neony albo kolorowy show, choć jak widać na wszelki wypadek się tam znalazły ;) Aby wziąć udział w loterii trzeba wziąć kredyt gotówkowy z rabatem w banku BPH, szczegółowe warunki konkursu dostępne są w regulaminie dostępnym placówkach oraz na stronie internetowej banku.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Wielka Loteria, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Bank BPH? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Bank marki Bank BPH. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Finanse. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Daniele Benati & Roberto Passera natomiast jej tytuł to Only Me. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *