Muzyka z reklamy Volvo – V40 Cross Country

Zobacz reklamę marki Volvo z poszukiwaną piosenką

Reklama samochodu Volvo V40 w wersji Cross Country, które zaprojektowano chyba specjalnie z myślą o polskich drogach. W reklamie co prawda widzimy jak auto idealnie mknie po równej i czystej nawierzchni leśnej i polnej drogi, to w praktyce jego możliwości są o wiele większe. Model V40 w wersji Cross Country jest podniesiony o 40 mm, ma nowy grill oraz pionowe światła do jazdy dziennej, dzięki czemu wyjazdy poza miasto oraz wszędzie tam gdzie kończą się prawdziwe drogi nie będą już żadnym problemem dla użytkowników tego pojazdu. Właściciele nie będą także musieli obawiać się o wyjazdy w zimie w obawie przed nieodśnieżonymi drogami czy mrozem. Volvo V40 Cross Country to niezwykle stylowy i użyteczny Crossover, który pozwala swobodnie przekraczać granice miasta. Takie również jest przesłanie reklamowego spotu promocyjnego emitowanego od kilku dni telewizji, trzeba przyznać, że dość klasycznego. Widzimy piękne Volvo V40 z zadowolonym kierowcą oraz pasażerem mknące po pustej i równej drodze a wokół same piękne widoki, wodospad, las i zwierzęta które przypominają, że wyjechali oni już bardzo daleko poza miasto.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy V40 Cross Country, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Volvo? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Volvo. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Marcel Walvisch natomiast jej tytuł to Feeling Alright. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *