Muzyka z reklamy Red Bull – World of Red Bull 2013

Zobacz reklamę marki Red Bull z poszukiwaną piosenką

Red Bull to już od dawna nie tylko napój, lecz styl życia. Marka znanego na całym świecie napoju energetycznego jest tak silnie i skutecznie promowana, że obecnie często dla wielu osób bywa synonimem sportów ekstremalnych. Twórcy wizerunku tej marki nastawili się na promowanie i sponsorowanie niezwykle widowiskowych sportów ekstremalnych, zarówno tych konwencjonalnych jak Snowboard, Surfing, Paralotniarstwo czy wyścigi Formuły 1, ale także współorganizują tak niezwykłe wyczyny jak słynny skok Felixa Baumgartnera z 39 kilometrów nad ziemią. Reklama pokazuje bohaterów, ich emocje oraz najciekawsze momenty i ujęcia z prób pokonywania granic i bicia rekordów, to właśnie jest niezwykły świat Red Bulla.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy World of Red Bull 2013, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Red Bull? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Napój marki Red Bull. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Napoje. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Sufjan Stevens natomiast jej tytuł to Redford (For Yia-Yia & Pappou). Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    2 komentarze

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *