Muzyka z reklamy Hyundai i30 – Wspaniały dzień

Zobacz reklamę marki Hyundai i30 z poszukiwaną piosenką

Z nowym, pięknym i nowoczesnym samochodem Hyundai i30 każdy dzień może być udany i niezapomniany. Dynamiczny, stylowy, niezwykle przestronny i praktyczny samochód dla każdego, kto uwielbia czerpać radość z każdej podróży. Reklama jak większość tego typu produkcji ukazuje piękno auta poruszającego się swobodnie po pustych, idealnie równych drogach wokół których możemy podziwiać piękne widoki niczym nie skażonej przyrody. Nic tylko wsiadać, włączyć odtwarzacz muzyczny z piosenką użytą w reklamie i jechać przed siebie, nie martwiąc się o paliwo, fotoradary czy dziury… no dobra już nic nie mówię.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Wspaniały dzień, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Hyundai i30? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Hyundai i30. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest natomiast jej tytuł to Best Day of my Life. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *