Muzyka z reklamy Ford B-MAX – Zaskakująco otwarty na świat

Zobacz reklamę marki Ford B-MAX z poszukiwaną piosenką

Tytuł tej reklamy dość dosłownie odzwierciedla to, co zobaczymy w filmie, reklama z pewnością jest oryginalna i zaskakująca. Jej twórcy postanowili w efektowny sposób zobrazować nam jak bardzo przestronne jest wnętrze nowego Forda B-MAX i zrobili to pokazując niezwykły skok do basenu z dużej wysokości przez wnętrze szeroko otwartego samochodu. Być może na pierwszy rzut oka trudno to sobie wyobrazić, dlatego najlepiej po prostu to zobaczyć. Uzyskanie tak dużej otwartej przestrzeni w nowym Fordzie stało się możliwe dzięki rezygnacji z środkowego słupka oddzielającego drzwi, dzięki czemu wejście oraz wyjście z auta stało się o wiele bardziej wygodne i szybsze co jest szczególnie istotne w tego typu rodzinnym aucie.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Zaskakująco otwarty na świat, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Ford B-MAX? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Ford B-MAX. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Hawkwind natomiast jej tytuł to Master of the Universe. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *