Muzyka z reklamy Peugeot 2008 – Zabawa w chowanego

Zobacz reklamę marki Peugeot 2008 z poszukiwaną piosenką

Bardzo dynamiczna i wesoła reklama samochodu Peugeot 2008, pomimo tego, że widziałam już tę reklamę kilka razy, wciąż nie ogarniam o co tak naprawdę w niej chodzi, na pewno jest dużo zabawy z wykorzystaniem samochodu, którego reszta znajomych próbuje dogonić i odnaleźć, ale pojawiają się również takie elementy jak np. człowiek spadający ze spadochronem i inne ciekawostki, dzięki czemu nawet po wielokrotnym obejrzeniu spotu ciągle zaskakuje nas czymś nowym, skupiając naszą uwagę, a właśnie o to zapewne chodziło jej twórcom.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Zabawa w chowanego, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Peugeot 2008? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Peugeot 2008. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest The Dodoz natomiast jej tytuł to Dum Dum. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    1 Komentarz

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *