Muzyka z reklamy Microsoft – Outlook.com – Get going

Zobacz reklamę marki Microsoft z poszukiwaną piosenką

Microsoft wie jak stworzyć dobre i funkcjonalne oprogramowanie z niezwykle przyjemnym interfejsem graficznym, pokazał to po raz kolejny prezentując spot reklamowy nowej, bezpłatnej usługi e-mail Outlook.com.
Według producenta umożliwia ona błyskawiczne i komfortowe korzystanie z poczty elektronicznej, udostępnienie i współdzielenie się
zdjęciami i zdjęciami ze wszystkimi tak łatwo i wygodnie jak nigdy wcześniej, dzięki czemu możemy być w kontakcie z bliskimi bez względu na to gdzie aktualnie się znajdują.
Interfejs usługi nawiązuje bezpośrednio do wzorca znanego m.in. z systemu Windows 8 czy Windows Phone, ogólnie wygląda naprawdę efektownie.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Outlook.com - Get going, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Microsoft? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest E-mail marki Microsoft. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Technologia. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Macklemore & Ryan Lewis natomiast jej tytuł to Can't Hold Us. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *