Reklama: TVN – Filmy Wiosna 2013

TVN – Filmy Wiosna 2013

W tym roku telewizja TVN po raz kolejny zaprezentowała nam jakie filmy będziemy mogli obejrzeć na wiosnę, oczywiście jak to TVN, pokazali to w dość wyszukany sposób i dodali ciekawy utwór muzyczny. Piosenka, którą można usłyszeć została stworzona przez polaków i w chwili premiery spotu jeszcze nie była dostępna do pobrania czy też odsłuchu, obecnie  można już pobrać go z iTunes https://itunes.apple.com/pl/album/the-sun-single/id608193477?ls=1 i według zapowiedzi zespołu 4 marca oficjalnie pojawi się również na YouTube. Piosenka jest naprawdę rewelacyjna i już teraz spotkała się z dość sporym zainteresowaniem widzów.
Niestety nie wiadomo czy i kiedy w sieci pojawi się pełna wersja spotu z filmowymi zapowiedziami, ale jeśli tak się stanie postaramy się go tu zamieścić.

TVN – Filmy Wiosna 2013 written by mzrtvśrednia ocen3.9/5 - 21oceny użytkowników
[Głosów:21    Średnia:3.9/5]
  • Agencja, Producent: Nie określono
  • Osoby, Postacie: Nie określono
  • Kraj, Zasięg: Nie określono
  • Powiązany link: Nie określono
  • Popularność:
    1 (1 075)
Dodano 27 Luty 2013     Brak komentarzy     Kategoria: Telewizja
Podsumowując, autorem piosenki z reklamy TVN – Filmy Wiosna 2013 jest Sorry Boys. Wykorzystano w niej utwór zatytułowany "The Sun". Tematyka tej reklamy to Telewizja. Jeżeli uważasz, że widzisz tu jakiś błąd, daj znać w komentarzu, postaramy się go poprawić w możliwie krótkim czasie. Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony, życzymy miłego słuchania i zapraszamy ponownie na MuzykaZreklam.TV

Co sądzisz o tej reklamie ?

css.php