Muzyka z reklamy TVN – Filmy Wiosna 2013

Zobacz reklamę marki TVN z poszukiwaną piosenką

W tym roku telewizja TVN po raz kolejny zaprezentowała nam jakie filmy będziemy mogli obejrzeć na wiosnę, oczywiście jak to TVN, pokazali to w dość wyszukany sposób i dodali ciekawy utwór muzyczny. Piosenka, którą można usłyszeć została stworzona przez polaków i w chwili premiery spotu jeszcze nie była dostępna do pobrania czy też odsłuchu, obecnie  można już pobrać go z iTunes https://itunes.apple.com/pl/album/the-sun-single/id608193477?ls=1 i według zapowiedzi zespołu 4 marca oficjalnie pojawi się również na YouTube. Piosenka jest naprawdę rewelacyjna i już teraz spotkała się z dość sporym zainteresowaniem widzów.
Niestety nie wiadomo czy i kiedy w sieci pojawi się pełna wersja spotu z filmowymi zapowiedziami, ale jeśli tak się stanie postaramy się go tu zamieścić.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Filmy Wiosna 2013, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę TVN? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Telewizja marki TVN. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telewizja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Sorry Boys natomiast jej tytuł to The Sun. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *