Reklama: TVN – Ramówka Wiosna 2013

„Ani to fraszka, ani tren – wszędzie się kręci TVN” Tak śpiewa Czesław Mozil w najnowszej zapowiedzi wiosennej ramówki.
Dział autopromocji TVN po raz kolejny nie zawiódł oczekiwań widzów i zaprezentował niezwykłą prezentację nowej, wiosennej ramówki programowej. Jak co roku telewizja informuje swoich widzów o tym, co będą mogli zobaczyć w najbliższym sezonie i robi to w dość efektowny i wyszukany sposób, w tym roku spot został połączony ze specjalnie przygotowanym utworem wykonywanym przez Czesława Mozila, znanego m.in. z programu X Factor, moim zdaniem całość wyszła perfekcyjnie. W sezonie wiosennym będziemy mogli obejrzeć takie m.in. takie programy jak:
Kuchenne rewolucje, Perfekcyjną Panią domu, seriale Lekarze oraz Przepis na życie, Prawo Agaty a także nową edycję Top Model i X Factor.
Troszkę brakuje mi tu nowości, większość programów jest już dość dobrze znana, ale miejmy nadzieję, że ich twórcy także się postarali i będą w stanie pozytywnie nas zaskoczyć.

TVN – Ramówka Wiosna 2013 written by mzrtvśrednia ocen4.3/5 - 6oceny użytkowników
[Głosów:6    Średnia:4.3/5]
  • Agencja, Producent: Nie określono
  • Osoby, Postacie: Nie określono
  • Kraj, Zasięg: Nie określono
  • Powiązany link: Nie określono
  • Popularność:
    3 (365)
Dodano 26 Luty 2013     Komentarze (3)     Kategoria: Telewizja
Podsumowując, autorem piosenki z reklamy TVN – Ramówka Wiosna 2013 jest Czesław Mozil. Wykorzystano w niej utwór zatytułowany "Wszędzie się kręci TVN". Tematyka tej reklamy to Telewizja. Jeżeli uważasz, że widzisz tu jakiś błąd, daj znać w komentarzu, postaramy się go poprawić w możliwie krótkim czasie. Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony, życzymy miłego słuchania i zapraszamy ponownie na MuzykaZreklam.TV

3 Komentarze + Dodaj komentarz

  • Bardzo fajna tylko dlaczego w telewizji nie puszcza jej w calosci jak tutaj?

  • ramowka zajebista :)

  • Bardzo fajna. Tylko czemu nie w calosci w telewizji?

Co sądzisz o tej reklamie ?

css.php