Muzyka z reklamy TVN – Ramówka Wiosna 2013

Zobacz reklamę marki TVN z poszukiwaną piosenką

„Ani to fraszka, ani tren – wszędzie się kręci TVN” Tak śpiewa Czesław Mozil w najnowszej zapowiedzi wiosennej ramówki.
Dział autopromocji TVN po raz kolejny nie zawiódł oczekiwań widzów i zaprezentował niezwykłą prezentację nowej, wiosennej ramówki programowej. Jak co roku telewizja informuje swoich widzów o tym, co będą mogli zobaczyć w najbliższym sezonie i robi to w dość efektowny i wyszukany sposób, w tym roku spot został połączony ze specjalnie przygotowanym utworem wykonywanym przez Czesława Mozila, znanego m.in. z programu X Factor, moim zdaniem całość wyszła perfekcyjnie. W sezonie wiosennym będziemy mogli obejrzeć takie m.in. takie programy jak:
Kuchenne rewolucje, Perfekcyjną Panią domu, seriale Lekarze oraz Przepis na życie, Prawo Agaty a także nową edycję Top Model i X Factor.
Troszkę brakuje mi tu nowości, większość programów jest już dość dobrze znana, ale miejmy nadzieję, że ich twórcy także się postarali i będą w stanie pozytywnie nas zaskoczyć.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Ramówka Wiosna 2013, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę TVN? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Telewizja marki TVN. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telewizja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Czesław Mozil natomiast jej tytuł to Wszędzie się kręci TVN. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    3 komentarze

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *