Muzyka z reklamy Multimedia Polska – Bez umowy czasowej

Zobacz reklamę marki Multimedia Polska z poszukiwaną piosenką

Sieć kablowa i dostawca Internetu Multimedia Polska wypuściła spot promujący nową ofertę, w której każdy może podłączyć się się do sieci bez konieczności podpisywania umowy terminowej. Operator umożliwia dostęp do sieci z prędkością 30, 60 lub 120 Mb/s w atrakcyjnych cenach.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Multimedia Polska bez umowy czasowej, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Multimedia Polska? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Dostęp do Internetu marki Multimedia Polska. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telekomunikacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Jason Tarver, Louise Dowd natomiast jej tytuł to Great Escape. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *