Muzyka z reklamy Polsat – Wiosna 2013

Zobacz reklamę marki Polsat z poszukiwaną piosenką

Od kilku dni w telewizji Polsat możemy zobaczyć zapowiedź wiosennej ramówki, czyli listę programów, które będziemy mogli zobaczyć. A dokładnie będą to:
Przyjaciółki, detektyw Malanowski i Partnerzy, serial Pierwsza miłość, muzyczny show Must be the music, Anna Głogowska, taneczny Got to Dance – Tylko taniec, Na krawędzi, Studio weekend, Świat według kiepskich a także Wydarzenia, sport i polityka. Z pewnością nie zabraknie mnóstwa ciekawych filmów, zarówno polskich jak i zagranicznych. Bardzo przyjemny spot z mnóstwem gwiazd i znanych z wielu programów twarzy. W tle można usłyszeć piosenkę wschodzącej polskiej gwiazdy, której debiutancki teledysk obfitujący w nagość wywołuje dość sporo kontrowersji, pomimo ocenzurowania widać bowiem dość dużo i ostatnio został nawet usunięty z kanału na YouTube, jeśli jednak ktoś jeszcze nie widział i ma ochotę, to można go obejrzeć na innych platformach Video, wystarczy trochę poszukać w sieci. Bez względu jednak na kontrowersje, utwór idealnie pasuje do spotu promocyjnego i przyjemnie się go słucha.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Wiosna 2013, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Polsat? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Telewizja marki Polsat. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telewizja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Margaret natomiast jej tytuł to Thank You Very Much. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    1 Komentarz

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *