Reklama: Polsat – Wiosna 2013

Od kilku dni w telewizji Polsat możemy zobaczyć zapowiedź wiosennej ramówki, czyli listę programów, które będziemy mogli zobaczyć. A dokładnie będą to:
Przyjaciółki, detektyw Malanowski i Partnerzy, serial Pierwsza miłość, muzyczny show Must be the music, Anna Głogowska, taneczny Got to Dance – Tylko taniec, Na krawędzi, Studio weekend, Świat według kiepskich a także Wydarzenia, sport i polityka. Z pewnością nie zabraknie mnóstwa ciekawych filmów, zarówno polskich jak i zagranicznych. Bardzo przyjemny spot z mnóstwem gwiazd i znanych z wielu programów twarzy. W tle można usłyszeć piosenkę wschodzącej polskiej gwiazdy, której debiutancki teledysk obfitujący w nagość wywołuje dość sporo kontrowersji, pomimo ocenzurowania widać bowiem dość dużo i ostatnio został nawet usunięty z kanału na YouTube, jeśli jednak ktoś jeszcze nie widział i ma ochotę, to można go obejrzeć na innych platformach Video, wystarczy trochę poszukać w sieci. Bez względu jednak na kontrowersje, utwór idealnie pasuje do spotu promocyjnego i przyjemnie się go słucha.

Polsat – Wiosna 2013 written by mzrtvśrednia ocen4.5/5 - 11oceny użytkowników
[Głosów:11    Średnia:4.5/5]
  • Agencja, Producent: Nie określono
  • Osoby, Postacie: Nie określono
  • Kraj, Zasięg: Nie określono
  • Powiązany link: Nie określono
  • Popularność:
    1 (324)
Dodano 24 Luty 2013     komentarze (1)     Kategoria: Telewizja
Podsumowując, autorem piosenki z reklamy Polsat – Wiosna 2013 jest Margaret. Wykorzystano w niej utwór zatytułowany "Thank You Very Much". Tematyka tej reklamy to Telewizja. Jeżeli uważasz, że widzisz tu jakiś błąd, daj znać w komentarzu, postaramy się go poprawić w możliwie krótkim czasie. Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony, życzymy miłego słuchania i zapraszamy ponownie na MuzykaZreklam.TV

1 Komentarz + Dodaj komentarz

  • piosenka do niczego wcale nie taka Very mać ,

Co sądzisz o tej reklamie ?

css.php