Muzyka z reklamy Orange na kartę – Nielimitowane rozmowy z wybranym numerem

Zobacz reklamę marki Orange na kartę z poszukiwaną piosenką

Reklama sieci Orange promująca nową promocję umożliwiającą bezpłatne i nielimitowane rozmowy z wybranym numerem z dowolnej sieci, bez potrzeby częstego doładowania konta, wystarczy mieć ważne konto na połączenia wychodzące i można gadać bez ograniczeń. Szczegóły oferty dostępne są na stronie: http://oran.ge/VhGv6E.
Sam spot jest bardzo przyjemny i jakoś tak kojarzy mi się z reklamą innej, wirtualnej sieci komórkowej, jeżeli wiecie o którą reklamę mi chodzi, możecie napisać w komentarzu.
„Wybierasz kumpla i każdy temat jaki poruszycie zejdzie na kobiety, koleżanki ze szkoły, nauczycielki, dziewczyny z kalendarza, szare myszki, których nie zauważaliśmy, dziewczyny, które nas rzuciły, moralizatorki, kobiety sukcesu, ikony stylu, feministki, matkę naturę i femme fatal, narzeczone i małe księżniczki, baby jagi i śnieżynki świętego mikołaja, wymarzone teściowe. Teraz w Orange na kartę możesz rozmawiać z osobą z dowolnej sieci za darmo, bez doładowań i na zawsze, bo Na zawsze zmienia się z Orange.”
Usługa bardzo ciekawa, aby ją aktywować wystarczy wysłać bezpłatnego SMSa z numerem telefonu wybranej osoby pod numer 100, trzeba jednak pamiętać, że usługa nie łączy się z promocją „Rok ważności konta” i jej aktywacja spowoduje wyłączenie rocznej ważności.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Nielimitowane rozmowy z wybranym numerem, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Orange na kartę? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Telefonia komórkowa marki Orange na kartę. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telekomunikacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Johns Vatten natomiast jej tytuł to Wind in Your Sight. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *