Muzyka z reklamy Wedel – Ptasie mleczko, Fabryka przyjemności

Zobacz reklamę marki Wedel z poszukiwaną piosenką

Reklama Ptasiego mleczka od Wedla, czyli słodkich czekoladek z puszystym nadzieniem. W nowych spotach reklamowych można zobaczyć bajkową Fabrykę Przyjemności, w której powstaje reklamowany produkt

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Ptasie mleczko, Fabryka przyjemności, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Wedel? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Czekoladki marki Wedel. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Żywność. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Ginger Rogers, Fred Astaire natomiast jej tytuł to Cheek to Cheek. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *