Muzyka z reklamy Land Rover – Range Rover

Zobacz reklamę marki Land Rover z poszukiwaną piosenką

Reklama nowego samochodu marki Land Rover, Range Rover nowej generacji z niezwykłą scenerią okolic francuskich Alp włoskiego jeziora Como, muzyka idealnie oddaje klimat i piękno obrazu.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Range Rover, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Land Rover? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Land Rover. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Matt Monro natomiast jej tytuł to On Days Like These. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *