Muzyka z reklamy Apple – iPad mini pianino

Zobacz reklamę marki Apple z poszukiwaną piosenką

Nieco zminiaturyzowana wersja tabletu iPad marki Apple, która wcale nie ustępuje funkcjonalności podstawowej wersji. Reklama wręcz genialna w swojej prostocie, której pomysł opiera się na przedstawieniu przykładowego zastosowania urządzenia z wykorzystaniem ciekawej melodii. Reklama bije obecnie rekordy popularności, a każdy chce teraz spróbować zagrać na swoim tablecie, a jeśli ktoś jeszcze go nie posiada, to reklama wskazuje, który model najlepiej spełni ich oczekiwania.
Co ciekawe do niedawna produkty marki Apple nie były specjalnie widoczne w mediach, firma stawiała głównie na reklamę wirusową tworzoną przez zagorzałych fanów marki oraz product-placement, zwany u nas lokowaniem produktu, umieszczając je głównie w znanych kinowych produkcjach. Coraz większa konkurencja na rynku elektroniki użytkowej spowodowała, że te działania nie są już w pełni wystarczające i firma coraz częściej tworzy klasyczne spoty reklamowe, robi to jednak zgodnie z ideą tworzenia produktów innowacyjnych o najwyższej jakości.
 • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Tablet marki Apple. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Technologia. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Hoagy Carmichael natomiast jej tytuł to Heart And Soul. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

  10 komentarze

  1. Nutki (literowo) do melodii z prawej części:
   C5 C5 C5 C5 B4 A4 B4 D5 E5 E5 E5 E5 D5 C5 D5 E5 F5

   G5 C5

   A5 G5 F5 E5 D5 C5

   C6 B5 A5 B5 A5 G5 F5 G5 F5 E5 D5 G5 C5

  2. Piosenka z lewej :
   CC EE AA CC DD FF GG BB ….. i tak ciągle ….nutki „a” , „g” , „b” są niżej niż „c” …
   ;D

  Co sądzisz o tej reklamie?

  Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

  *