Muzyka z reklamy The Cosmopolitan of Las Vegas – Just The Right Amount of Wrong

Zobacz reklamę marki The Cosmopolitan of Las Vegas z poszukiwaną piosenką

Reklama niezwykłego luksusowego hotelu i centrum rozrywkowego Cosmopolitan of Las Vegas. W jego skład wchodzą m.in. luksusowy hotel, kasyno i wspólnota mieszkaniowa, położona przy ulicy Las Vegas Strip w Paradise, w stanie Nevada.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Just The Right Amount of Wrong, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę The Cosmopolitan of Las Vegas? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Hotel marki The Cosmopolitan of Las Vegas. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Filmy promocyjne. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Blossom Dearie natomiast jej tytuł to Doop-Doo-De-Doop (A Doodlin' Song). Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *