Muzyka z reklamy Apple – iPad Mini, Zdjęcia

Zobacz reklamę marki Apple z poszukiwaną piosenką

Reklama nowoczesnego tabletu Apple iPad w nieco zmniejszonej wersji, czyli modelu iPad Mini. Nowy tablet jest nieco mniejszy, dzięki czemu o wiele łatwiej można go przenosić i schować, na filmie widzimy zabawę ze zdjęciami.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy iPad Mini, Zdjęcia, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Apple? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Tablet marki Apple. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Technologia. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Bobby Darin and Johnny Mercer natomiast jej tytuł to Two of a Kind. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *