Muzyka z reklamy Smirnoff – Iced Cake i Kissed Karmel

Zobacz reklamę marki Smirnoff z poszukiwaną piosenką

Reklama wódki Smirnoff w nowych smakach Iced Cake i Kissed Karmel, która ma być idealnym dodatkiem każdego wieczoru, w każdej sytuacji. Przed zbliżającym się końcem roku w sieci pojawia się coraz więcej reklam napojów alkoholowych, mimo to niemal na całym świecie stopniowo spada sprzedaż wysokoprocentowego alkoholu, za to wzrost notują głównie piwo oraz wino, które są uznawane za bardziej imprezowe i prestiżowe. Producenci wódki nie zamierzają się jednak poddać i tworzą coraz ciekawsze spoty promocyjne, aby odwrócić obecne trendy, jestem ciekaw czy im się to powiedzie.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Iced Cake i Kissed Karmel, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Smirnoff? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Wódka marki Smirnoff. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Napoje. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Angela McCluskey natomiast jej tytuł to Sometimes. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *