Muzyka z reklamy Samsung – QF20, Rodzinna kamera

Zobacz reklamę marki Samsung z poszukiwaną piosenką

Rodzinna kamera Samsung QF20 wyposażona w Wi-Fi oraz szereg nowoczesnych funkcji ułatwiających kręcenie filmów w najlepszej jakości, które pozwolą na uchwycenie najważniejszych, wyjątkowych chwil dla całej rodziny.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy QF20, Rodzinna kamera, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Samsung? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Kamera marki Samsung. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Technologia. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Bob Bradley, Richard Moore natomiast jej tytuł to The mutant. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *