Muzyka z reklamy Play Online – Tablet lub laptop za 0zł na święta

Zobacz reklamę marki Play Online z poszukiwaną piosenką

W te święta możesz sam dla siebie zostać świętym mikołajem, bo w Play możesz dostać nowoczesny laptop HP 650 lub tablet Samsung Galaxy Tab 2 za 0zł w abonamencie za 79 zł. Pierwsza wersja świątecznej reklamy mobilnego Internetu Play Online.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Tablet lub laptop za 0zł na święta, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Play Online? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących marki oraz przedmiotu tej reklamy. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telekomunikacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest William J. Bergman natomiast jej tytuł to I Believe. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *