Muzyka z reklamy Enea – Oferta „stała cena”

Zobacz reklamę marki Enea z poszukiwaną piosenką

Enea gwarantuje stałą cenę energii elektrycznej dla firm przez dwa lata od podpisania umowy, dzięki czemu nie trzeba już więcej bać się podwyżek. Szkoda, że takich ofert nie ma dla zwykłych gospodarstw domowych.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Oferta „stała cena”, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Enea? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących marki oraz przedmiotu tej reklamy. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Dom i Ogród. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Eric Gemsa, Marc Fosset natomiast jej tytuł to Java Bien. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *