Muzyka z reklamy Media Expert – Doda

Zobacz reklamę marki Media Expert z poszukiwaną piosenką

Reklama sieci sklepów z elektroniką i sprzętem RTV i AGD – Media Expert, z udziałem Doroty Rabczewskiej, bardziej znanej jako Doda.
Doda, mimo swojego ubioru (a raczej jego braku) nie robi na nikim wrażenia, bo w Media Expert wrażenie robią tylko duży wybór i niskie ceny ;)

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Doda, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Media Expert? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących marki oraz przedmiotu tej reklamy. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii RTV. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Salme Dahlstrom natomiast jej tytuł to C'mon Y'All. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *