Muzyka z reklamy John Lewis – The Journey

Zobacz reklamę marki John Lewis z poszukiwaną piosenką

Ta reklama raczej nie pojawi się na ekranach polskiej telewizji, nie mogło jej jednak zabraknąć na tej stronie, zarówno sam spot jak i muzyka są po prostu piękne. A reklama promuje brytyjski e-sklep w którym można kupić np. świąteczny prezent dla bliskich.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy The Journey, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę John Lewis? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących marki oraz przedmiotu tej reklamy. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Dom i Ogród. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Gabrielle Aplin natomiast jej tytuł to The Power Of Love. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *