Muzyka z reklamy Hyundai i40 – Przełomowy i40

Zobacz reklamę marki Hyundai i40 z poszukiwaną piosenką

Reklama samochodu Hyundai i40.
„Kto powiedział, że długie podróże są nudne, że pustynia oznacza pragnienie,
że nigdy nie wiadomo, co czeka za zakrętem a schematów nie należy łamać ?” Myślisz, że znasz Hyundaya ? Warto się przekonać :)

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Przełomowy i40, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Hyundai i40? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących marki oraz przedmiotu tej reklamy. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Vanessa James natomiast jej tytuł to Summer. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *