Muzyka z reklamy KappAhl – I like your style

Zobacz reklamę marki KappAhl z poszukiwaną piosenką

Reklama jesiennej kolekcji odzieży marki KappAhl.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy I like your style, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę KappAhl? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama • Podsumowując, nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących marki oraz przedmiotu tej reklamy. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Odzież. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Patrik Berggren natomiast jej tytuł to I like your style. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

  1 Komentarz

  1. Końcówka pisoenki fajnie wpada w ucho szkoda, ze nie ma dłuższej wersji, ale wtym sklepie nigdy nie byłem, bo za pewne drogi i nie ma go w moim mieście

  Co sądzisz o tej reklamie?

  Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

  *