Muzyka z reklamy Volkswagen – One Thing (Miejsce)

Zobacz reklamę marki Volkswagen z poszukiwaną piosenką

Reklama promując nową akcję promocyjną marki Volkswagen, niemieckiego producenta samochodów.
One Thing, to zabawa polegająca na wyborze jednej piosenki, której słuchałbyś przez całe życie, Jednego miejsca, w którym byś mieszkał… Jednej drużyny, której byś kibicował… Swoje jednego dania, jednej osoby, jednego dzieła sztuki. Na stronie http://www.onething.com każdy może dokonać własnego wyboru i zobaczyć co wybrali inni.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy One Thing (Miejsce), jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Volkswagen? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących marki oraz przedmiotu tej reklamy. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest The Style Council natomiast jej tytuł to Shout To The Top. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *