Muzyka z reklamy Motorola – RAZR™ i

Zobacz reklamę marki Motorola z poszukiwaną piosenką

Reklama Smartfonu Motorola RAZR™ i z niezwykle wydajnym procesorem Intel Atom o taktowaniu 2,0 GHz oraz wytrzymałą obudową i ekranem dotykowym Super AMOLED Advanced 4.3 cala.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy RAZR™ i, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Motorola? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących marki oraz przedmiotu tej reklamy. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Technologia. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Cut One natomiast jej tytuł to Slip Tease. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *