Muzyka z reklamy Fifa 13 – Witaj w klubie

Zobacz reklamę marki Fifa 13 z poszukiwaną piosenką

Reklama gry sportowej Fifa 13 (2013) dostępnej na komputery osobiste oraz na konsole z najlepszym polskim komentarzem. Teraz każdy może dołączyć do największego piłkarskiego klubu na świecie – gry FIFA 13.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Witaj w klubie, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Fifa 13? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących marki oraz przedmiotu tej reklamy. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Sport. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Freak Power natomiast jej tytuł to Can You Feel It. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *