Muzyka z reklamy Dance Central 3 – Wszyscy tańczą

Zobacz reklamę marki Dance Central 3 z poszukiwaną piosenką

Reklama gry muzycznej Dance Central 3 na konsolę Xbox, dzięki której każdy może zatańczyć kiedy i gdzie tylko zechce ;) Jak podają autorzy jest to najlepiej sprzedająca się i najwyżej oceniona gra taneczna dla Xbox Kinect. W reklamie pojawił się nawet sam Usher, który jest autorem utworu wykorzystanego w reklamie.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Wszyscy tańczą, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Dance Central 3? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących marki oraz przedmiotu tej reklamy. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Sport. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Usher natomiast jej tytuł to Scream. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *