Muzyka z reklamy C&A – Cindy Crawford Collection

Zobacz reklamę marki C&A z poszukiwaną piosenką

Reklama nowej kolekcji Cindy Crawford Collection dostępnej w C&A, stworzonej po to aby każda kobieta mogła wyglądać doskonale przy każdej okazji: elegancko, casual, klasycznie, modnie, ale zawsze stylowo – w rzeczywistości trochę jak Cindy Crawford.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Cindy Crawford Collection, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę C&A? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących marki oraz przedmiotu tej reklamy. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Odzież. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Fine Young Cannibals natomiast jej tytuł to She Drives Me Crazy. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *