Muzyka z reklamy Mentos – For moments of freashment

Zobacz reklamę marki Mentos z poszukiwaną piosenką

Fani muzyki elektronicznej raczej nie będą mieli problemu z identyfikacją autora utworu użytego w tej reklamie, tym bardziej że jest on jej głównym bohaterem. Spot reklamuje pastylki odświeżające Mentos

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy For moments of freashment, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Mentos? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących marki oraz przedmiotu tej reklamy. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Żywność. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Armin Van Buuren natomiast jej tytuł to J’ai Envie De Toi. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *