Muzyka z reklamy Fiat 500 – Migracja do USA

Zobacz reklamę marki Fiat 500 z poszukiwaną piosenką

Reklama samochodu Fiat 500, który właśnie dotarł także do Stanów Zjednoczonych i szykuje się na prawdziwą imprezę. Reklamy Fiata jak zawsze oddają dość specyficzny, włoski klimat i dzięki temu mogą się nieco wyróżnić, a przy okazji zachowują odrobinę lokalnej kultury.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Migracja do USA, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Fiat 500? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama



  • Podsumowując, nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących marki oraz przedmiotu tej reklamy. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Arianna and Pitbull natomiast jej tytuł to Sexy People. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *