Muzyka z reklamy DHL Express – Siła żółtego

Zobacz reklamę marki DHL Express z poszukiwaną piosenką

Reklama firmy DHL, świadczącej międzynarodowe usługi kurierskie i transportowe. Tytuł reklamy nawiązuje do żółtych barw identyfikujących markę.
„Jest na świecie taka siła, która napędza ludzkie marzenia i codziennie pomaga firmom osiągać nowe cele – to właśnie Siła żółtego DHL.”

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Siła żółtego, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę DHL Express? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących marki oraz przedmiotu tej reklamy. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Transport. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Vula Malinga natomiast jej tytuł to Ain’t No Mountain High Enough. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *