Muzyka z reklamy TVN – Jesień 2008

Zobacz reklamę marki TVN z poszukiwaną piosenką

Zapowiedź jesiennej ramówki telewizji TVN w roku 2008 z programami Twarzą w twarz, Milionerzy, Teraz albo nigdy, na wspólnej, Kuba Wojewódzki, Taniec z gwiazdami, Szymon Majewski Show, You Can Dance, Niania, Mam talent oraz Brzydula

 

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Jesień 2008, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę TVN? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących marki oraz przedmiotu tej reklamy. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telewizja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Imogen Heap natomiast jej tytuł to Just for now. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *