Muzyka z reklamy Sony Bravia – Skaczące kolorowe króliki

Zobacz reklamę marki Sony Bravia z poszukiwaną piosenką

Reklama telewizorów Sony Bravia ze skaczącymi po ulicach kolorowymi królikami z plasteliny, z ciekawostek – reklama została stworzona z wykorzystaniem 2,5 tony plasteliny Play-Doh, a tworzyło ją 40 animatorów.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Skaczące kolorowe króliki, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Sony Bravia? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących marki oraz przedmiotu tej reklamy. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii RTV. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest natomiast jej tytuł to She's a Rainbow. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *