Muzyka z reklamy OMEGA – Londyn 2012

Zobacz reklamę marki OMEGA z poszukiwaną piosenką

Reklama marki Omega, znanego i cenionego producenta zegarków, na Igrzyskach w Londynie oficjalnie odpowiada za dokładne odmierzanie czasu podczas konkurencji sportowych. Mimo tego iż ten utwór zna chyba każdy, warto obejrzeć również bardzo udany spot reklamowy.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Londyn 2012, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę OMEGA? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących marki oraz przedmiotu tej reklamy. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Technologia. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest The Rolling Stones natomiast jej tytuł to Start me up. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *