Muzyka z reklamy T-mobile – Sieć największych możliwości

Zobacz reklamę marki T-mobile z poszukiwaną piosenką

Nowa reklama sieci T-mobile, która jest siecią największych możliwości.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy obile - Sieć największych możliwości, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę T-mobile? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama • Podsumowując, nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących marki oraz przedmiotu tej reklamy. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telekomunikacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Foster The People natomiast jej tytuł to Helena Beat. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

  4 komentarze

  1. Czy można mieć bardziej idiotyczną reklamę niż Wy macie? Nie spotkałem golasów tak wielu, jak u Was. I uważacie, że to fajna reklama? Moje trojaczki rozbierają sie do naga i chodzą po pokoju…To dzięki Wam…dziękuję, jak dojdzie do penetracji, zaskarżę Was w Sądzie. Czy za mało mamy kurestwa, sexu i zbrodni podyktowanych nadmiarem golizny? Jedna dupa reklamuje Netie…z Kotem i mało się nie rozjedzie. Jesteście chorzy!!!Natychmiast zlikwidować tą reklamę!!!

  Co sądzisz o tej reklamie?

  Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

  *