Muzyka z reklamy EURO 2012 – Podkład muzyczny

Zobacz reklamę marki EURO 2012 z poszukiwaną piosenką

Muzyka emitowana przed, po oraz w przerwie meczów UEFA Euro 2012 jako wejściówka oraz podkład podczas prezentacji listy oficjalnych sponsorów turnieju.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Podkład muzyczny, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę EURO 2012? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama • Podsumowując, nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących marki oraz przedmiotu tej reklamy. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Sport. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest UEFA natomiast jej tytuł to EURO 2012 Official Open Theme. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

  4 komentarze

  1. a jaki jest tytuł piosenki z polkiej reklamy zachęcajacej do ogladania euro? napewno w tej reklamie słychać pana Dariusza Szpakowskiego.

  Co sądzisz o tej reklamie?

  Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

  *