Muzyka z reklamy UEFA EURO 2012 w TVP – Radość oglądania, radość kibicowania

Zobacz reklamę marki UEFA EURO 2012 w TVP z poszukiwaną piosenką

Spot promocyjny Telewizji Polskiej, w której obejrzymy wszystkie mecze UEFA EURO 2012, największe sportowe wydarzenie w dziejach Polski w całości tylko w TVP, Radość oglądania, radość kibicowania. Zgodnie z odpowiedzią, którą otrzymał konrad  od TVP, piosenka w tle ze słowami „We never give up!” została skomponowana specjalnie dla TVP i raczej nie zostanie udostępniona w pełnej wersji :(

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Radość oglądania, radość kibicowania, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę UEFA EURO 2012 w TVP? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama • Podsumowując, nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących marki oraz przedmiotu tej reklamy. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telewizja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Stefan Głowacki natomiast jej tytuł to We never give up. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

  2 komentarze

  1. Niestety, bad news,

   Szanowny Panie,

   Utwór był skomponowany na nasze potrzeby. Autor to Stefan Głowacki, a tytuł: “We never give up”.

   Z poważaniem

   Zespół portalu tvp.pl

   1. @konrad – dzięki za informację, dodałem autora oraz tytuł na stronie, może jednak kiedyś zostanie udostępniony w wersji bez lektora.

  Co sądzisz o tej reklamie?

  Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

  *