Muzyka z reklamy KIA cee’d – wygraj bilety na UEFA EURO 2012!

Zobacz reklamę marki KIA cee’d z poszukiwaną piosenką

Reklama nowego samochodu KIA cee’d, dzięki której można łatwo wygrać bilety na mistrzostwa europy w piłce nożnej UEFA EURO 2012, aby zdobyć sznasę na wygrana wystarczy umówić się na jazdę próbną i opisać swoje wrażenia.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy wygraj bilety na UEFA EURO 2012!, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę KIA cee’d? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących marki oraz przedmiotu tej reklamy. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Nouvelle Vague natomiast jej tytuł to Ever Fallen In Love. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *