Muzyka z reklamy Era – Zadzwoń do Mamy

Zobacz reklamę marki Era z poszukiwaną piosenką

Reklama sieci telefonii komórkowej Era (Obecnie T-mobile) uznawana przez wiele osób jako jedna z najlepszych polskich reklam telewizyjnych wszech czasów, była emitowana w 2002 roku.
„Szukaj w ludziach dobra, znajdź sobie wielki cel, szanuj zieleń, uwierz w miłość od pierwszego wejrzenia, nigdy nie śmiej się z cudzych marzeń, zrób sobie fajną fryzurę, nie daj się zwieść pozorom, miej zasady – łam zasady, nie traktuj się zbyt serio, nigdy nie zrywaj kontaktu ze swoimi dziećmi, oglądaj mniej reklam, nie obwiniaj się, jeśli jeszcze nie wiesz co zrobić ze swoim życiem, oceniaj ludzi według ich serca, a nie portfela. Jest tyle do powiedzenia”

1 (1 996)
Click to rate this post!
[Total: 10 Average: 3.5]  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Telefonia komórkowa marki Era. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telekomunikacja. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest A.Rojek natomiast jej tytuł to 50 tysięcy 881. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *