Muzyka z reklamy Nutella – Potrzeba tyle energii, by być dzieckiem

Zobacz reklamę marki Nutella z poszukiwaną piosenką

Reklama kremu orzechowo-czekoladowego Nutella – „Jest tyle do zrobienia w życiu każdego dziecka, potrzeba tyle energii aby marzyć, koncentrować się, tyle energii aby uczyć się, dorastać i odkrywać świat”

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Potrzeba tyle energii, by być dzieckiem, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Nutella? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama



  • Podsumowując, nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących marki oraz przedmiotu tej reklamy. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Żywność. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Andreas Johnson natomiast jej tytuł to Glorious. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *