Muzyka z reklamy Lody Algida – Bigi śmietankowe

Zobacz reklamę marki Lody Algida z poszukiwaną piosenką

Słynna reklama lodów na patyku Big Milk, Big Trio, Big Bambi i Big Fruit. Tak śmietankowe, że nie ma porównania.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Bigi śmietankowe, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Lody Algida? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama • Podsumowując, nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących marki oraz przedmiotu tej reklamy. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Żywność. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest natomiast jej tytuł to Played a live. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

  3 komentarze

  1. A czy wie ktoś może jak nazywa się piosenka z najnowszej reklamy Algidy śmietankowej, wersja z 3 smakami ? Występuje tam dziewczynka w kucykach z ojcem. Reklama niedawno się pojawiła.

  Co sądzisz o tej reklamie?

  Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

  *