Muzyka z reklamy Piwo Specjal – Kieruj się smakiem.

Zobacz reklamę marki Piwo Specjal z poszukiwaną piosenką

Reklama piwa Specjal z Elbląga – „Tam gdzie liczy się przyjaźń i współpraca, gdzie ceni się szczerość i szczodrość, gdzie do celu podąża się prostą drogą.”

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Kieruj się smakiem., jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Piwo Specjal? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących marki oraz przedmiotu tej reklamy. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Napoje. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Fleetwood Mac natomiast jej tytuł to Oh Well. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *