Muzyka z reklamy Inpost Paczkomaty – Martyna Wojciechowska

Zobacz reklamę marki Inpost Paczkomaty z poszukiwaną piosenką

Reklama Paczkomatów inPostu z Martyną Wojciechowską i karpiem w wannie ;) Paczkomaty najtańszą opcją dostawy w Twoim sklepie internetowym – That’s the way.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Martyna Wojciechowska, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Inpost Paczkomaty? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących marki oraz przedmiotu tej reklamy. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Technologia. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Jakub Prachowski natomiast jej tytuł to That's the way. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *