Muzyka z reklamy iPhone 4S, T-mobile – Jedyny aparat, którego potrzebujesz

Zobacz reklamę marki iPhone 4S, T-mobile z poszukiwaną piosenką

Reklama smartfonu iPhone 4S w sieci T-mobile, w której producent przekonuje nas, że wbudowany w nim aparat może nam w pełni zastąpić tradycyjny aparat fotograficzny.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy obile - Jedyny aparat, którego potrzebujesz, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę iPhone 4S, T-mobile? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących marki oraz przedmiotu tej reklamy. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Technologia. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Keith Kenniff natomiast jej tytuł to Goldengrove. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *