Muzyka z reklamy Nissan Qashqai – Miastoodporny

Zobacz reklamę marki Nissan Qashqai z poszukiwaną piosenką

Bardziej wytrzymały, bardziej stylowy, nowy Nissan Qashqai jest miasto odporny. Reklama z wybuchającymi kolorowymi kulami z farbą. W reklamie wykorzystano fragment podanego poniżej utworu.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Miastoodporny, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Nissan Qashqai? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących marki oraz przedmiotu tej reklamy. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Amon Tobin natomiast jej tytuł to Four Ton Mantis. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *