Muzyka z reklamy TVN – Wiosna 2012

Zobacz reklamę marki TVN z poszukiwaną piosenką

Spot promujący wiosenną ramówkę w telewizji TVN, w której zobaczyć można m.in. programy Szymon na żywo, Kuba Wojewódzki, X-factor, Milion w minutę, Przepis na życie, Kuchenne rewolucj, serial prawo Agaty i kolejną edycję You Can Dance

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Wiosna 2012, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę TVN? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących marki oraz przedmiotu tej reklamy. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telewizja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Real Estate natomiast jej tytuł to It’s Real. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *