Muzyka z reklamy Volkswagen – Nowy up! – Małe jest wielkie

Zobacz reklamę marki Volkswagen z poszukiwaną piosenką

Reklama samochodu miejskiego volkswagen up. Duże gady, duże notesy, duże kostiumy, duże bokobrody, duże boomboksy, przyszłość należy do małych – Nowy up z pojemnym bagażnikiem aż 251 l – Małe jest wielkie

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Nowy up! - Małe jest wielkie, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Volkswagen? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących marki oraz przedmiotu tej reklamy. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Baba Brooks natomiast jej tytuł to Portrait Of My Love. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *